סיפור העבודה שלנו במוזיאון הרצל שבהר ירושלים שונה מפרויקטים רגילים ומעניין במיוחד.

תחילתו במכרז לביצוע תכנון אספקה והתקנה של מערכות מולטימדיה שליטה ובקרה עבור מיצג שתוכנן למוזיאון הרצל, בו לא זכינו.

המשכו בכך שמערכות הקול וההגברה (מערכות DSP, מגברים ורמקולים) לפרויקט נרכשו מאיתנו, בזכות איכותן.

וסופו בפנייה שקיבלנו מההנהלה לקחת על עצמנו את כל נושא השרות והתחזוקה למערכות שבמוזיאון, למרות שלא אנחנו ביצענו את העבודה.

על מנת שנוכל להתחייב לסטנדרט השירות והאחריות שלנו, התנינו את קבלת העבודה מצידינו, באישור ההנהלה להחליף את כל'מרכיבי הליבה' (מערכת הבקרה, מערכות ניגון הוידיאו, עמדות השליטה וההפעלה וכד') .

ההנהלה אישרה את המהלך וחתמה איתנו על הסכם שרות לכלל מערכות המולטימדיה שבמוזיאון.

עוד באותו היום יצאנו לדרך: האתגר שעמד בפנינו היה לבצע את שדרוג המערכות והשלמת החלפתן תוך 45 יום בלבד, ולהתחייב שזמן ההשבתה של המוזיאון בשלב ההחלפה, לא יעלה על 3 ימי פעילות (72 שעות).

כחברה המנוסה בצליחת אתגרים מקצועיים, הרמנו את הכפפה. הכרזנו על לילה לבן, נערכנו עם משאבי כ"א מתאימים והשלמנו תהליך של ניתוק המערכת הקיימת והרכבת המערכת החדשה, הפעלתה, ביצוע הכיוונים כנדרש, והדרכת המשתמשים בהפעלה. זה ללא ספק היה אחד המבצעים המורכבים ביותר מבחינה מקצועית, בו עמדנו בהצלחה בזכות גודל החברה, הניסיון הרב ואנשי המקצוע המעולים שלנו.

המערכות שהכנסנו פועלות ללא תקלות ועונות על הצרכים בצורה אופטימלית,. הן כוללות:

מערכות קול:

  • יחידות DSP, Biamp Audia™
  • מגברי הספק רב ערוציים
  • רמקולים מתוצרת חברת TANNOY

מערכות ניגון וידאו:

  • נגני 4 ערוצים Alcorn McBride, DVM-4 מערכות בקרת מופע (show control) ומערכות שליטה ובקרה מתוצרת CRESTRON

מבחן התוצאה מדבר בעד עצמו :

  • ד"ר מוטי פרידמן, מנהל מוזיאון הרצל: "בעבר ניהלנו יומן אירועים ותקלות של מערכת המולטימדיה שכלל דף לכל 2 עד 3 ימי פעילות של המוזיאון ואילו עכשיו, מאז החלפת המערכות בחודש ספטמבר 2005 ועד היום (ספטמבר 2009), אפילו דף אחד לא התמלא עד סופו".

  • מר אודי ארמוני, מנהל פרויקט התוכן והמולטימדיה: "... בעבודה רצופה ומאומצת סביב השעון בוצעה החלפת המערכות בתוך 24 שעות ולאחר ימים ספורים של הרצה החל המוזיאון לפעול ללא דופי. שוב הוכחתם את המוניטין שרכשתם".